Hemen ara
 • t-meg klinik dezenfekte antibakteriyel


  t-meg klinik temizlik spreyi antibakteriyel dezenfaktan


   

  t-meg klinik ile tüm medikal cihazları temizlemek artık çok kolay!

  Medikal cihazların günlük temizlik ve bakımını yapar, anti-bakteriyel özelliği ile hijyen sağlar.

  Alkölsüz olup tüm hijyen gerektiren alanlarda kullanılabilir.

   

  3 yıl önce Çukurova Üniversitesi Kimya Bölümünden danışmanımız Prof. Dr. Gülfeza Kardaş ve Dr. Gurbet Yerlikaya ile yürüttüğümüz AR-GE çalışması neticesinde ortaya çıkan T-MEG KLİNİK markalı ürünümüz birçok alanda yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Dezenfektan ve güçlü yağ çözücü özelliğinin yanı sıra T-MEG KLİNİKpH seviyesi ile de rakipsizdir. Çevremize, geleceğimize ve insanımıza zarar vermeyen, %100 bitkisel ve doğal yöntemler ile atık oluşumuna sebep olmadan, KOSGEB inovatif ürün desteği ele üretilen ürünümüz, siz değerli tüketicilerimizin kullanımına sunulmuştur.

  Çevre dostu süreçlerle başlayan üretim, tamamen bitkisel ve doğal bileşenlerin kullanılması ve %100 yerli girişim ve girişimcileri ile üniversite – sanayi işbirliğinin en güzel örneklerinden birini teşkil etmektedir.

  Genç, dinamik, eğitimli ve tecrübeli AR-GE ekibimiz ile siz T-MEG kullanıcılarının memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak, tüketicimizin yaşam kalitesini arttıran en iyi ve çevreye en duyarlı ürünlür üretmeyi hedeflemekteyiz.

  İddiamız şudur ki; medikal cihazlarda sağlık sektörünün her alanında; artık temizlik - hijyen için sıklıkla kullanılan, çevreye ve insan sağlığına zarar veren, tamamen kimyasal temizlik ürünlerine ve tehlikeli asitlere GEREK YOK. Çünkü artık T-MEG KLİNİK ile bu sorun ortadan kalkmış oldu.

  Kirletmeyen temizlik ile sağlıklı klinikler ve evler mottosuyla faaliyetlerine başlayan firmamız; temizlik konusunda toplumsal bilinci arttırmaya hedefleyen, çevre dostu ve insan sağlığına ve de geleceğine sahip çıkan bir anlayış ile çalışmalarına devam etmektedir.

   

  NEDEN T-MEG KLİNİK ?

  Doğal, bitkisel ve sağlığa zararsız. Ekonomik, pratik ve kullanımı çok kolaydır. Her alanda ve yüzeyde kullanılan tek tip çözüm ürünüdür. Aynı zamanda HİJYENİK’dir.

  Kimyasal madde içeren onlarca ürünü bulundurmak ve kullanmak çocuklar için tehdit oluşturmaktadır. T-MEG KLİNİK organik ve doğal yapısıyla size ve ailenize asla zarar vermeyecektir. Gıda işletmelerine uygun kullanılabilecek tek tip temizlik ürünüdür.

  Metal, alüminyum, pirinç, bakır, çelik, krom, ahşap, plastik, kumaş, boyalı yüzeyler, deri döşemeler, cam, mermer vs. birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz tek tip üründür.

  Türkiye’de ilk defa doğada bulanan çözücü minerallerin fermantasyonuyla elde edilmiştir, etken maddesi doğal ağaç reçinesi ve turunçgillerdir. Bu etken madde antibakteriyel, hijyenik ve yağ çözücü özelliktedir.

  Gıda sektörü ve evsel temizlik başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilen T-MEG KLİNİK sağlıklı bir üründür. Ürün kullanımı pratiktir. Doğada %100 çözünür.

  Temizlikte kullanılan petrol bazlı soventler vücuda zararlıdır. T-MEG KLİNİK doğal bir çözücü olduğu için vücuda zararlı değildir.

  Ph değeri nötrdür. T-MEG KLİNİK bu açıdan Türkiye’de rakipsizdir. KOSTİK, FENOL, ASİT, SLES, KLOR, PARABEN ve FOSFAT gibi zararlı kimyasallar içermez.

  Sonuç alarak T-MEG KLİNİK tamamen doğal ve bitkisel özlerden formüle edilmiş sağlıklı bir üründür.

  Nötr Ph’a sahiptir. Bu sebeple cilde zarar vermez.

  Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde kullanılabilir.

  Aşındırıcı (korozif) etkisi yoktur.

  Çevre dostudur. Atık bertaraf prosedürüne gerek kalmaz.

  İçeriğindeki bileşenleri doğada tam olarak çözülür.

  DOĞADAN GELEN HİJYEN

  KLİNİK TEMİZLEME ÜRÜNÜ

  PROFESYONEL TEMİZLEYİCİ

  Çevre ve cilt dostudur. Nötre yakın PH’a sahiptir. İçeriğindeki bileşenler doğada biyolojik olarak parçalanır. Petrol ve hayvansal kaynaklı hammaddeler içermez. Doğal kaynaklardan elde edilmiştir.

   

  Kullanım Talimatı: Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde kullanılabilir. Uygulanacak yüzeye 12-20 cm uzaklıktan püskürtülür. Tüy bırakmayan bir bez ile siliniz.

  Uygulanan yüzeylerde, 3 dakika bekletildiğinde yapılan bakterisit testlerinde;

  ESCHERICHIA COLI

  PSEUDOMONAS AEURIGINOSA

  STAPHYLOCOCCUC AUREUS

  ENTRECOCCUS FAECALIS bakterilerini, ayrıca Fungusit etkiiçin yapılan testlerde;

  CANDIDA ALBICANS

  Mikroorganizmalarını %99.999’unu öldürdüğü ve tekrar üremesine engel olduğu kanıtlanmıştır.

  Ürün Bileşimi: %97 Deiyonize su, %2.5 Ağaç reçinesi, %0.5 Naniyonik madde.

  GDO, fosfat, sles, klor, paraben ve sentetik parfüm gibi zararlı kimyasallar içermemektedir.

   

   

   

   

   

   


DAP Yapı Adam Kule D.251 Cevizli Mah. Kırıkkale Sk. No:9 Kartal İSTANBUL
0850 303 6010
bilgi@turgaypapakci.com
www.turgaypapakci.com ©
X