Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Hayata Dair

Karatay Üniversitesinde Söyleşi

Resim

Karatay Üniversitesinde kariyer söyleşisine davetliydim, gittim   söyleşimi yaptım dinleyen öğrenci arkadaşlara ve emek veren, organize eden aynı zamanda davet eden hocalarıma ayrıca teşekkür ederim.

Heyecanlılar tabiki yeni dönem başlıyor, dörtle bu sene son bitiyor ve resmen Diyetisyen olucam havasıan girmişler bile ki bu güzel heyecan. üçler ikiler ayrı bir heyecan içinde garibim birler şaşakın halen konuyu olayı anlamakla meşgul :) şaka tabiki nereden ve neden olduklarının da gayet bilincinde, heyecanındalar.

Anlattıklarımda en ilginç dikkatlerini çeken iki önemli konu oldu. Birincisi parayla satın aldığınız cihazlar dört yıl okuyup emek verdiğiniz ve sonunda aldığınız diplomanızın önüne geçmemeli. Ki buna ayrıca detaylı değineceğim. İkincisi ise CV nedir ne değildir doğru CV nasıl hazırlnamalıdır. Bu iki konu hayli ilgilerini çekti.

Karatay Üniversitesine yeni eğitm öğretim sezonunda başarılar dilerken dilerim öğrencci arkadaşlara faydalı olmuşumdur.

Saygılarımla

Turgay Papakçı

 

Özet
:
Anlattıklarımda en ilginç dikkatlerini çeken iki önemli konu oldu. Birincisi parayla satın aldığınız cihazlar dört yıl okuyup emek verdiğiniz ve sonunda aldığınız diplomanızın önüne geçmemeli.
X